انجام پایان نامه ارشد و دکتری یکی از مهم ترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. انتخاب عنوان مناسب، نگارش پروپوزال دقیق، انجام پایان نامه به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از پایان نامه جزء مهم ترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. به طور کلی انجام پایان نامه علاوه بر این که کاری زمان بر و طاقت فرساست، به تجربه و دانش فراوان نیز نیازمند است. موسسه علمی – پژوهشی مشاوران دانشگاه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و چندین سال تجربه در عرصه پژوهش و با در اختیار داشتن طیف وسیعی از متخصصین و اساتید کشور آماده مشاوره و همکاری در پایان نامه کلیه رشته های دانشگاهی می باشد. دانشجویان گرانقدر می توانند از طریق تماس با موسسه سفارشات خود را جهت انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال و یا تحلیل های آماری پایان نامه به اطلاع کارشناسان مجموعه برسانند.

بزرگترین هدف یک پایان نامه ارشد و دکتری , شناخت فاکتورها , قواعد و اصول اصلی تحقیق است  است و پایان نامه ای که دانشجونگارش می کند خلاصه ای از آموخته ها و یافته های علمی او  در طول چندین  سال تحصیل در این مقاطع  است.

پایان نامه یک چارچوب کلی دارد که عمل به آنها برای پژوهشگر لازم و ضروری می باشد. دانشجو باید  آیین نامه پایان نامه و تز خود را از سایت به روز شده واحد دانشگاه بگیرد و سپس  شروع به نگارش موضوع خود کند. در حالت کلی همه آیین نامه های پایان نامه ها به سه قسمت  ابتدای پایان نامه,  متن پایان نامه و  انتهای پایان نامه تقسیم می شود.

در قسمت  متن اصلی پایان نامه و تز در حالت کلی پنج فصل وجود دارد  : کلیات واهداف تحقیق, پیشنه و مروری بر ادبیات, مواد و روش ها, نتایج تحقیق و نتیجه گیری.

موسسه علمی -پژوهشی مشاوران دانشگاه آماده همکاری در نگارش کلیه رشته های علوم پایه می باشد.

ریاضی-فیزیک-شیمی-آمار-زمین شناسی-زیست شناسی